ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Me Prane Njeri Tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Pershendetje Anatar te nderuar nė kėtė Forum mundeni me qel Tema Pershendetje dhe Urimesh :)
me respekt nga Staffi Lezet

633Sun May 30, 2010 6:58 pm
Lazrane_mamit Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Tema Ndryshme

Te nderuar Antar ketu mundeni te qeni Tema Te Ndryshme qfare te doni :)
me respekt nga Staffi Lezet

22353Wed Jun 13, 2007 3:10 pm
LaNni Lojrat Qė Ju Kan Pėlqyer Nė Fėmijėri..??
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Shume fjale, shume ide, shume mendime, por valle a kuptohen te gjitha?!! Nje forme e re komunikimi, pse jo provoni te bashkebisedoni dhe nekete menyre...
325Mon May 31, 2010 3:17 am
Lazrane_mamit Jetoni Jashte Atdheut??
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per ate idene intime. Romance,dashuri, seks dhe pasion. Ketu kemi lidhje vetem me ate ndjenjen epaster e te virgjer qe quhet dashuri.
856Sun May 30, 2010 7:02 pm
Lazrane_mamit Jeni dashuruar ndonjeher ne shikim te pare?
Asnjė mesazh i ri

Humor

Humor, barsaleta, qyfyre, te forta. Pse, Sepse! Aha, Kanquuu hahahahaa.....

322Tue Jun 05, 2007 5:09 pm
LaNni Barcoleta.....!!!
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Ketu mund te hapni tema me sondazhe lloj lloj temash..

23Tue Jun 12, 2007 7:23 am
KraLi Jeni Te Dashuruar??
Me Prane Njeri Tjetrit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur