ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca dhe Menyra e Jetes

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Njeriu dhe shendeti

Mendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte njemireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjeshtmungesa e nje semundjeje.
13Mon Jun 04, 2007 9:44 am
Zana Shendeti!!
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Jeta e mistershme njerezore fshihet mbas petkut te se vertetes. Janekurioziteti dhe etja per me shume njohuri qe e bejne ate te dukshme persyte tane. A e dini se.?
11Fri May 25, 2007 6:21 am
ZaVraKja Eshte per te qeshur por eshte e vertete
Asnjė mesazh i ri

Politika Shqiptare

Kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plotne privat. Po me thoni valle a do eci vendi yne nen petkun e politikesqe ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jeten politikeshqiptare.
25Sat Jun 09, 2007 11:22 am
KraLi Cili ėshtė Politikani Shqiptar Mė i Mir Pėr Ju...!!
Asnjė mesazh i ri

Traditat dhe Zakonet

Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qegjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime,opinione mbi traditat e zakonet.
22Mon May 28, 2007 10:14 am
KraLi Traditat Shqiptare....
Shkenca dhe Menyra e  Jetes Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur