ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Jeta dhe vdekja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Jone Muslimane

Te nderuar Antar ketu mund te shkruani per Fen Ton Te Paqes Islame.
me respekt nga Staffi Lezet

413Fri Jun 08, 2007 1:20 pm
nora-the best Pse Njė Njeri Duhet Tė Besoj Nė Kuran..!!!
Asnjė mesazh i ri

Historia

Te Nderuar Antar ketu mund te shkruani per Jeten  dhe qyteterimi i njerezimit ka kaluar nepermjet nje historie tegjate shume shekullore, derisa ka arritur ne standartet e diteve tesotme.


25Sun May 27, 2007 12:24 am
Junior 5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....
Asnjė mesazh i ri

Kurani dhe Jeta

Reagimet e njerezve ndaj mesimeve te Kuranit. Influenca e tij ne jetenshoqerore. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuardhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tėjetės.
23Sun May 27, 2007 12:27 am
Junior A mendoni se per ju ka nate Vorimi
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Mendoj , gjykoj qe sipas kriterit tim intelektual , ideja e te jetuaritne nje jete qe as vete se di perse jeton, eshte gjithmone shqetesimi inje deshire te paanshme te horizonteve te gjera te mendimit...
45Mon May 28, 2007 10:04 am
KraLi Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Nje mendim i vleresuar ne vetvete shpesh gjen konfrontime ne idete dhemendimet e personave qe ju rrine prane. Mbase nje mendim qe gjenpergjigje tek te gjithe do te ishte me pozitiv dhe relaksues.
13Mon Jun 11, 2007 7:14 am
hackerja_babit Nga Kush Keni Frig..!!
Jeta dhe vdekja Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur