Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si e pritni naten e pare te marteses.....!!

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitimeFri May 25, 2007 4:42 pm

Si e pritni naten e pare te marteses me nje deshir te madhe apo me trishtim?!

Si e pritni naten e pare te marteses me nje deshir te madhe apo me trishtim??

dhe ne qofte se jeni te trishtuar pse e pritni me kaq trishtim???


Me respekT Nga KraLi Wink

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:00 am

Me gjith qif
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 4:08 am

hehhehehhehhhehehehhehehhehe
per ju meshkujt nasht naten e marteses nasht natat tjerat krejt me gjith qejf i pritni!!!!!!!!!!!
vallahi zdi a ka njeri qe naten e marteses e pret me trishtim nuk besoj qe ka per qka mu tut, duhet me qen dit lumturije e jo trishtim!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:25 pm

Nuk edi bre a ka Denjo si une qka e pret Diten e marteses Me trishtim..Se Kur da paramendoj se gjith ato Pare Do jepen ..E tani kur de Kryehet Darsma kit dem shajn se ska darsem shiptari kur osh kry darsma pa mos me u sha ska shonca se ashtu mentalitet kemi na shiptaeret sen ndrojna ..qka me bo ishalla bahet mir e shnosh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitimeMon May 28, 2007 7:05 am

bona nejse ne djemt ashtu jemi, ej lani mere bre ni automobil te ri me lire det dale se sa me e be nje darsem mere gruan dhe shko ka afrika martohu hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
Sponsored content

Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pritni naten e pare te marteses.....!!   Si e pritni naten e pare te marteses.....!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e pritni naten e pare te marteses.....!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jeni dashuruar ndonjeher ne shikim te pare?
» kush do e marre vendin e pare ne Champions league

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Dashuria-
Kėrce tek: