Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh..... Empty
MesazhTitulli: 5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....   5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh..... Icon_minitimeSat May 26, 2007 2:38 am

Reshtoni top5 personale,te 5 heronjeve me te medhenj shqiptar,

dhe te 5 tradhtarve me te medhejn shqiptar,

dhe beni per secilin nje koment te shkuter,mbi kuntributin qe ka ber,dhe ne rastin e kundert mbi te keqen qe ka ber


po filloj i pari me top5 time,


1 Gjergj Kastrioti- Skenderbeu,

gjith jeten e kaloj ne luft me fuqin me te madhe te botos te asaj kohe,

ushtria e ti shum rrall her arriti ne 20,000

24 her u rrethua kalaja e tij,nga ushtria me e madhe dhe me e pa meshirshme,

dhe ai nuk u thye,Sulltan Murati erdhi personalisht me ushtrin e tij,dhe deshtoj,

bile thuhet se vdiq rruges kur deshi te kthehej se nuk e perballonte dot stresin

dhe inatin e disfates.


2,....................?

3.....................?


4.....................?


5.....................? (shembull)


tradhtaret

1 Hamza Kastrioti,


2......................?


3......................?


4......................?


5....................?Me respekt nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh..... Empty
MesazhTitulli: Re: 5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....   5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh..... Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:24 am

Heronj:
1.Gjergj Kastrioti ka qene boss ne kohen e vet i ka shiqu turqit me google earth
2.Isa Boletini kosovar i ashper
3.Ismail Qemali e ngriti flamurin sepse isa boletini ishte ne offside
4.Gjergj Fishta sepse e zbuloi alfabetin e gatshem shqip duke mar nga 1 shkronje nga 1 shkronj e mbushi alfabetin
5.Padeli Sotiri ka qene drejtor i pare

Tradhtar:
1.Sali Berisha , Fatos Nano
2.Ali Ahmeti , Gezim Ostreni
3.Arben Xhaferi , Menduh Thaēi
4.Je ti Krali qe e ke shkruj ket teme
5.Gjeje vet

kto politikanet i kam futur ne listen e tradhetareve sepse nuk kane bere kurgje per shqiptaret dhe behen kurse kan bere ndonje gje dhe veq marin pare sdin gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
 
5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta dhe vdekja :: Historia-
Kėrce tek: