Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa mbas jemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Sa mbas jemi Empty
MesazhTitulli: Sa mbas jemi   Sa mbas jemi Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:45 am

Antare te dashur do ju kisha lut qe te me tregoni se sa vite jemi mbas me kulture ne krahasim me shtetet perendimore ju kisha lute qe ta shkruani vetem nga nje numer se sa vjet mendoni ju..

shembull une mendoj se jemi mbas me kulut nje shekull Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
 
Sa mbas jemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa Jemi Ne Shqiptaret Te Kulturum!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kultura Jone-
Kėrce tek: