Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!! Empty
MesazhTitulli: Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!   Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!! Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:04 am

Cfare do te thote per ju "te jesh"?Si e kuptoni ju jeten? Cfare qellimi kemi ne jete?Pse jemi ne?Cfare jemi ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eshte per te qeshur por eshte e vertete
» Cila eshte sakrifica me e madhe qe do te benit per Partnerin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta dhe vdekja :: Filozofia-
Kėrce tek: