Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Traditat Shqiptare....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Traditat Shqiptare.... Empty
MesazhTitulli: Traditat Shqiptare....   Traditat Shqiptare.... Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:14 am

Antar te dashur Shpesh here ne Shqiptaret Kur bejme dasma kemi tradit apo te caktume se Kur vjen nusja car dite sa mban dasma andej kendej Jepni naj mendim shkruni naj koment ne lidhje me kete teme se pse E kemi zakon apo tradit kete send me respekt nga KraLChe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
Traditat Shqiptare....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DaSmaT ShqipTaRe..!!
» Cila osh Femra ma e bukur Shqiptare ne bot....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkenca dhe Menyra e Jetes :: Traditat dhe Zakonet-
Kėrce tek: