Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkendija - Pobeda

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Shkendija - Pobeda Empty
MesazhTitulli: Shkendija - Pobeda   Shkendija - Pobeda Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:52 am

Nė Tetovė pritet me
padurim derbi me Pobedėn


Shkėndija do tė luftojė pėr fitore

Vullnet DAUTI
Tetovė, 22 maj - Ndeshja e ditės sė diel midis Shkėndijės dhe Pobedės ka zgjuar kėrshėrinė e tifozėve tetovarė, tė cilėt me padurim e presin kėtė takim, pasi qė titulli kampion do tė vendoset nė Tetovė. Kapiteni dhe portieri Armend Elezi deklaroi se ata do tė shikojnė vetėm punėn e tyre dhe nuk iu interesojnė skuadrat tjera. "Do tė angazhomi me tė gjitha forcat qė tė arrijmė fitore. Ne kemi punėn tonė dhe nuk na interesojnė skuadrat tjera. Dihet se titulli kampion vendoset nė Tetovė, pasi qė nė garė janė Rabotniēki dhe Pobeda. Ne kemi vetėm njė opsion e ajo ėshtė fitorja, pėr shkak se gjasat pėr t'i ikur barazhit ende janė nė lojė", tha Elezi. Skuadra e Bashkimit dhe Sileksit do tė kenė kundėrshtar tė papėrshtatshėm nė fushat e tyre. Nė Kumanovė do tė udhėtojė skuadra e Vardarit, ndėrsa nė Kratovė Sileksi e pret Pelisterin. "Konkurrentėt tanė kanė punė me kundėrshtar tė fortė. Kemi shpresė se do tė mund tė rrėshqasin, por kėtė do ta shohim nė ndeshjet e ardhshme", u shpreh Elezi. Nė rast se skuadra e Shkėndija'79 do tė pėsojė humbje, atėherė do tė luaj nė ndeshjen e barazhit, ndėrsa kandidat i mundshėm ėshtė Teteksi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
Rrahmani
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Rrahmani


Male Numri i postimeve : 18
Age : 37
Job/Hobbies : Music
Registration date : 22/05/2007

Shkendija - Pobeda Empty
MesazhTitulli: Re: Shkendija - Pobeda   Shkendija - Pobeda Icon_minitimeTue May 29, 2007 4:09 pm

Barazh - Shkendija - Teteks.. Ma mer mendja se da blejn lojen kuptohet! papa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lezet.high-forums.com
 
Shkendija - Pobeda
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: