Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Naj Send Nga Une...!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Naj Send Nga Une...!! Empty
MesazhTitulli: Naj Send Nga Une...!!   Naj Send Nga Une...!! Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:04 pm

Antar te dashur pasi jam Postues i kesaj teme kisha dasht me lyp naj send nga une me henger me ju pregatit une kerkoni car te doni vetem mos u vononi se Mund ta haroj ne fur edhe ta djeg eagghaeghae me respekt nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
Naj Send Nga Une...!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kuzhina Shqiptare-
Kėrce tek: