Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 RecepTi Juaj.....!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

RecepTi Juaj.....!!! Empty
MesazhTitulli: RecepTi Juaj.....!!!   RecepTi Juaj.....!!! Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:06 pm

Heyy Shume kemi henger a por krejt qe i ka pregatit tjeter kushi hajt tash secilli nga ne me SHkru nga nje Recept Qoft Embelsire Qoft Gjell etj etj ta Kqyri se sa po dini Ju me marue sende.... Me respekt nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
RecepTi Juaj.....!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kuzhina Shqiptare-
Kėrce tek: