Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A Ju pelqen te Pikturoni??

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

A Ju pelqen te Pikturoni?? Empty
MesazhTitulli: A Ju pelqen te Pikturoni??   A Ju pelqen te Pikturoni?? Icon_minitimeMon May 28, 2007 9:51 am

Te nderuar Antar kalzoni dades ZaVraKe a keni qef me pikturu pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 38
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

A Ju pelqen te Pikturoni?? Empty
MesazhTitulli: Re: A Ju pelqen te Pikturoni??   A Ju pelqen te Pikturoni?? Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 5:40 pm

Hmmm. Pak valla shum..Se hiq sma Don me Vizatu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

A Ju pelqen te Pikturoni?? Empty
MesazhTitulli: Re: A Ju pelqen te Pikturoni??   A Ju pelqen te Pikturoni?? Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 7:33 am

Ju pershendes tanve me rend si pik e pare une um pelqen me pikturue kur nuk di qa me boe pikturoj naj send me respekt nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

A Ju pelqen te Pikturoni?? Empty
MesazhTitulli: Re: A Ju pelqen te Pikturoni??   A Ju pelqen te Pikturoni?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Ju pelqen te Pikturoni??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Arti shqiptar-
Kėrce tek: