ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Jetoni Jashte Atdheut??


Chit-Chat5ZaVraKja1097Mon May 31, 2010 3:17 am
Lazrane_mamit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Rreni Diqka !!


Chit-Chat16ZaVraKja783Sun May 30, 2010 7:02 pm
Lazrane_mamit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Jeni dashuruar ndonjeher ne shikim te pare?


Dashuria0Lazrane_mamit511Sun May 30, 2010 7:02 pm
Lazrane_mamit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje


Pershendetje dhe Urime4ZaVraKja717Sun May 30, 2010 6:58 pm
Lazrane_mamit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Lojrat Qė Ju Kan Pėlqyer Nė Fėmijėri..??


Tema Ndryshme4KraLi996Wed Jun 13, 2007 3:10 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cili ėshtė BuDaLLaLLoKu Mė i Madh Qė Keni BOe nė Jet..!!


Tema Ndryshme6KraLi430Wed Jun 13, 2007 3:07 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Postusi nalt teje


Tema Ndryshme19LaNni652Wed Jun 13, 2007 3:03 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 [ Sondazh ] Jeni Te Dashuruar??


Sondazhe1ZaVraKja578Tue Jun 12, 2007 7:23 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  tung


Prezantoni Veten1hackerja_babit576Mon Jun 11, 2007 4:04 pm
Rrahmani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 [ Sondazh ] Pse Hyni Ne Forum??


Sondazhe0ZaVraKja412Mon Jun 11, 2007 7:50 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Viruset e dashurisė...!


Dashuria11KraLi612Mon Jun 11, 2007 7:38 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A Ju pelqen te Pikturoni??


Arti shqiptar2ZaVraKja546Mon Jun 11, 2007 7:33 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cila osh Femra ma e bukur Shqiptare ne bot....


Tema Ndryshme4LaNni960Mon Jun 11, 2007 7:26 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kujt Do te ja dhuroni NI Lule Ne Ket Moment...


Tema Ndryshme21LaNni593Mon Jun 11, 2007 7:24 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vetėm Njė FjaL....!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Tema Ndryshme50KraLi1652Mon Jun 11, 2007 7:21 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pergjigje Dhe Pyetje!!??


Tema Ndryshme21ZaVraKja587Mon Jun 11, 2007 7:20 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ēfar Jeni Duke Hėngėr Apo Pirė Nė Moment.!!


Tema Ndryshme14KraLi461Mon Jun 11, 2007 7:18 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ju Pershendes Me Kengen....!!


Pershendetje dhe Urime1ZaVraKja413Mon Jun 11, 2007 7:17 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!


Dashuria7KraLi453Mon Jun 11, 2007 7:15 am
hackerja_babit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nga Kush Keni Frig..!!


Psikologjia2KraLi569Mon Jun 11, 2007 7:14 am
hackerja_babit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A Do Ti Kishit Ndihmue Armikut Tuaj...!!


Tema Ndryshme3KraLi390Mon Jun 11, 2007 7:05 am
hackerja_babit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!


Tema Ndryshme8KraLi493Mon Jun 11, 2007 7:04 am
hackerja_babit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A Ka Jet Pa Shoqėri.... ??!!


Tema Ndryshme10KraLi539Sun Jun 10, 2007 12:13 pm
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kush ėshtė Filmi Vizatimor Qė Shihnit Kur keni Qen Tė VegjeL


Tema Ndryshme5KraLi470Sun Jun 10, 2007 12:09 pm
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Loje


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Tema Ndryshme31Junior1068Sun Jun 10, 2007 12:05 pm
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?


Tema Ndryshme12KraLi515Sun Jun 10, 2007 10:58 am
nora-the best Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!


Gjuha Shqipe6KraLi859Sat Jun 09, 2007 5:36 pm
bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cili ėshtė Politikani Shqiptar Mė i Mir Pėr Ju...!!


Politika Shqiptare3KraLi621Sat Jun 09, 2007 11:22 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Gjej se kush do te jet poshte juve LoL??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Tema Ndryshme64ZaVraKja1954Sat Jun 09, 2007 11:17 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pse Njė Njeri Duhet Tė Besoj Nė Kuran..!!!


Feja Jone Muslimane2KraLi699Fri Jun 08, 2007 1:20 pm
nora-the best Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Urime Ditelindjen KraLi


Pershendetje dhe Urime5ZaVraKja567Fri Jun 08, 2007 8:46 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ka Sa Or Nė Ditė Rini Para Pasqyrės...!!


Moda5KraLi647Fri Jun 08, 2007 8:37 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!


Moda2KraLi411Fri Jun 08, 2007 8:32 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???


Kuzhina Shqiptare2KraLi601Fri Jun 08, 2007 8:30 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??


Kuzhina Shqiptare2KraLi346Fri Jun 08, 2007 8:29 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kete Apo Ate


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Tema Ndryshme29LaNni966Fri Jun 08, 2007 6:11 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kerkes per Admin


Aplikimi pėr moderator1ELiOT756Fri Jun 08, 2007 6:06 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Behesh Musliman/e??


Feja Jone Muslimane2Yelsha398Fri Jun 08, 2007 5:21 am
Zana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje nga ELiOT


Prezantoni Veten7ELiOT440Wed Jun 06, 2007 1:30 pm
Belaxhia_Te Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Barcoleta.....!!!


Humor12KraLi823Tue Jun 05, 2007 5:09 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Urime Ditlindjen ZaVrakja


Pershendetje dhe Urime8Junior512Mon Jun 04, 2007 11:37 pm
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje nga Yelsha


Prezantoni Veten5Yelsha414Mon Jun 04, 2007 11:37 pm
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Keni Ndonje Problem??


Pytja Antart Per Staffin Ton1ZaVraKja549Mon Jun 04, 2007 4:28 pm
ELiOT Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ja erdha edhe une


Prezantoni Veten6Zana418Mon Jun 04, 2007 12:38 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shendeti!!


Njeriu dhe shendeti2ZaVraKja586Mon Jun 04, 2007 9:44 am
Zana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  farmacistja


Prezantoni Veten6ZaVraKja487Mon Jun 04, 2007 9:41 am
Zana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!


Moda3KraLi369Mon Jun 04, 2007 7:41 am
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  DaSmaT ShqipTaRe..!!


Tema Ndryshme4KraLi434Sun Jun 03, 2007 5:40 pm
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cilin Sport e Preferoni??


Sporti neper Bote0ZaVraKja539Sun Jun 03, 2007 3:26 pm
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Bjondinet me fat te mir heheheheh....


Humor5LaNni515Sun Jun 03, 2007 3:22 pm
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: