ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Home
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Forumi Lezet

 
Asnjė mesazh i ri

Regullat e Forumit

Te Nderuar Antar Lexoni me Vemendje keto Regulla ju lutem
me respekt nga Staffi Lezet

22Sun May 20, 2007 11:43 am
ZaVraKja Lexoni Kete Perpara Se Te Shkruani Ketu
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni Veten

Te nderuar Antar Pasi te regjistroheni mund te postoni dicka rreth vets tuaj ketu(emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund te hapni teme te re me keto te dhena.
me respekt nga Staffi Lezet


1166Mon Jun 11, 2007 4:04 pm
Rrahmani tung

Me Prane Njeri Tjetrit

 
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Pershendetje Anatar te nderuar nė kėtė Forum mundeni me qel Tema Pershendetje dhe Urimesh :)
me respekt nga Staffi Lezet

633Sun May 30, 2010 6:58 pm
Lazrane_mamit Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Tema Ndryshme

Te nderuar Antar ketu mundeni te qeni Tema Te Ndryshme qfare te doni :)
me respekt nga Staffi Lezet

22353Wed Jun 13, 2007 3:10 pm
LaNni Lojrat Qė Ju Kan Pėlqyer Nė Fėmijėri..??
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Shume fjale, shume ide, shume mendime, por valle a kuptohen te gjitha?!! Nje forme e re komunikimi, pse jo provoni te bashkebisedoni dhe nekete menyre...
325Mon May 31, 2010 3:17 am
Lazrane_mamit Jetoni Jashte Atdheut??
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per ate idene intime. Romance,dashuri, seks dhe pasion. Ketu kemi lidhje vetem me ate ndjenjen epaster e te virgjer qe quhet dashuri.
856Sun May 30, 2010 7:02 pm
Lazrane_mamit Jeni dashuruar ndonjeher ne shikim te pare?
Asnjė mesazh i ri

Humor

Humor, barsaleta, qyfyre, te forta. Pse, Sepse! Aha, Kanquuu hahahahaa.....

322Tue Jun 05, 2007 5:09 pm
LaNni Barcoleta.....!!!
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Ketu mund te hapni tema me sondazhe lloj lloj temash..

23Tue Jun 12, 2007 7:23 am
KraLi Jeni Te Dashuruar??

Jeta dhe vdekja

 
Asnjė mesazh i ri

Feja Jone Muslimane

Te nderuar Antar ketu mund te shkruani per Fen Ton Te Paqes Islame.
me respekt nga Staffi Lezet

413Fri Jun 08, 2007 1:20 pm
nora-the best Pse Njė Njeri Duhet Tė Besoj Nė Kuran..!!!
Asnjė mesazh i ri

Historia

Te Nderuar Antar ketu mund te shkruani per Jeten  dhe qyteterimi i njerezimit ka kaluar nepermjet nje historie tegjate shume shekullore, derisa ka arritur ne standartet e diteve tesotme.


25Sun May 27, 2007 12:24 am
Junior 5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....
Asnjė mesazh i ri

Kurani dhe Jeta

Reagimet e njerezve ndaj mesimeve te Kuranit. Influenca e tij ne jetenshoqerore. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuardhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tėjetės.
23Sun May 27, 2007 12:27 am
Junior A mendoni se per ju ka nate Vorimi
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Mendoj , gjykoj qe sipas kriterit tim intelektual , ideja e te jetuaritne nje jete qe as vete se di perse jeton, eshte gjithmone shqetesimi inje deshire te paanshme te horizonteve te gjera te mendimit...
45Mon May 28, 2007 10:04 am
KraLi Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Nje mendim i vleresuar ne vetvete shpesh gjen konfrontime ne idete dhemendimet e personave qe ju rrine prane. Mbase nje mendim qe gjenpergjigje tek te gjithe do te ishte me pozitiv dhe relaksues.
13Mon Jun 11, 2007 7:14 am
hackerja_babit Nga Kush Keni Frig..!!

Arti dhe Kultura

 
Asnjė mesazh i ri

Moda

Te nderuar Antar ketu mund te shkruani vetem per Moden.
me respekt ngaStaffi Lezet

518Fri Jun 08, 2007 8:37 am
KraLi Ka Sa Or Nė Ditė Rini Para Pasqyrės...!!
Asnjė mesazh i ri

Kultura Jone

Te nderuar Antar ketu mund te shkruani per Kulturen tone apo te ndryshme.
me respekt nga Staffi Lezet

37Sun May 27, 2007 12:45 am
Junior Sa mbas jemi
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Te nderuar Antar ketu mund te shkruani per Kuzhinen Shqiptare.
me respekt nga Staffi Lezet

510Fri Jun 08, 2007 8:30 am
KraLi Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha shqipe, gjuha e te pareve tane, embelsia, dliresia dhe bukuria ese ciles eshte e dukshme qe ne komunikimin e pare. Gjuha me e bukur neballkan, eshte vetem e jona.
312Sat Jun 09, 2007 5:36 pm
bona Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!
Asnjė mesazh i ri

Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesėnga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithėbashkatdhetaret tane shqiptare.
13Mon Jun 11, 2007 7:33 am
KraLi A Ju pelqen te Pikturoni??

Bota e Sportit

 
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mund te diskutojne mbi kampionatin shqiptarte futbollit, futbollistet shqiptare brenda dhe jashte vendit, kupen ekampioneve, kampionatet kryesore Europiane, futbollistet dhe skuadrattuaja me te preferuara, renditje, informacione.
312Tue May 29, 2007 4:06 pm
Rrahmani Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Maqedoni, Kosove Shqiperi etj.., Boksin,Volejbollin, Basketbollin, Mundjen, Atletiken, jetėn e arritjet esportistėve.
12Tue May 29, 2007 4:09 pm
Rrahmani Shkendija - Pobeda
Asnjė mesazh i ri

Sporti neper Bote

Ngjarjet kryesore nga sporti neper bote Atletika, Boksi, Basketbolli, Volejbolli, Tenisi etj..

11Sun Jun 03, 2007 3:26 pm
ZaVraKja Cilin Sport e Preferoni??

Shkenca dhe Menyra e Jetes

 
Asnjė mesazh i ri

Njeriu dhe shendeti

Mendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte njemireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjeshtmungesa e nje semundjeje.
13Mon Jun 04, 2007 9:44 am
Zana Shendeti!!
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Jeta e mistershme njerezore fshihet mbas petkut te se vertetes. Janekurioziteti dhe etja per me shume njohuri qe e bejne ate te dukshme persyte tane. A e dini se.?
11Fri May 25, 2007 6:21 am
ZaVraKja Eshte per te qeshur por eshte e vertete
Asnjė mesazh i ri

Politika Shqiptare

Kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plotne privat. Po me thoni valle a do eci vendi yne nen petkun e politikesqe ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jeten politikeshqiptare.
25Sat Jun 09, 2007 11:22 am
KraLi Cili ėshtė Politikani Shqiptar Mė i Mir Pėr Ju...!!
Asnjė mesazh i ri

Traditat dhe Zakonet

Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qegjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime,opinione mbi traditat e zakonet.
22Mon May 28, 2007 10:14 am
KraLi Traditat Shqiptare....

Staffi Forumit Lezet

 
Asnjė mesazh i ri

Pytja Antart Per Staffin Ton

Te nderuar Antar ketu mundeni te pyesni Staffin e Forumit Lezet per ndonje Problem apo per pyetje te rendesishme.
 
me respekt nga Staffi Lezet

12Mon Jun 04, 2007 4:28 pm
ELiOT Keni Ndonje Problem??
Asnjė mesazh i ri

Ankesa Juaj Per Staffin

Te Nderuar Antar ketu Beni Ndonje Ankese Per Stafin e Forumit Lezet,kuptohet nese keni.Mund te krijoni nje sondazh dhe te merrni pergjige nga antaret.
me respekt nga Staffi Lezet

11Thu May 24, 2007 7:32 am
ZaVraKja Ankesa/Shqetesime?!!!
Asnjė mesazh i ri

Aplikimi pėr moderator

Nese ju pelqen ky forum, dhe mendoni se mund te jepni kontributin tuaj per te miren e ketij forume duke qene moderator ne kete forum, ateher aplikoni ketu.
me respekt nga Staffi Lezet

38Fri Jun 08, 2007 6:06 am
ZaVraKja Kerkes per Admin
...Kenaqesi... Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 679 artikuj
Forumi ka 28 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri duadashnore
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Thu Jun 23, 2022 7:54 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur