Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 farmacistja

Shko poshtė 
+2
Yelsha
ZaVraKja
6 posters
AutoriMesazh
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:42 am

jam ziza
hehe shum e vogel frikacake dhe e lumturrrr Very Happy
jam 20 vjeqare per momentin i kam provimet por ne gusht punoj si farmaciste ne qytetin e st.galles
ehm hobi e kam netin dhe shoqerin
kam qef me dal te shtunen.....(kurr nuk rri nshpi atehere)

hmmm....

ju pershendes shuuuum

( ka postuar gabim qela per ta temen dhe prezenatimi i sajna esht )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:45 am

pra mir se na erdhe farmacistjaaaaaaaaaaa kiss nfaqeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:59 am

welcome farmacitja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SaDi
Antar Fillestar
Antar Fillestar
SaDi


Male Numri i postimeve : 12
Registration date : 22/05/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 7:18 am

Mire se ke ardhurrrr farmacistja ja kalofsh keksi siq je vet sweet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 10:35 am

Mir se erdhe Oj Tollumbe....Kalofsh Mir ne mesin Ton...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Belaxhia_Te
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Belaxhia_Te


Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Location : Tetova
Registration date : 23/05/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 12:00 pm

Mir Se erdhe ne mesin ton alltan tpershendes e kalofsh caste sa ma te bukra Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 9:41 am

Mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

farmacistja Empty
MesazhTitulli: Re: farmacistja   farmacistja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
farmacistja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi Lezet :: Prezantoni Veten-
Kėrce tek: