Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Empty
MesazhTitulli: Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!   Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Icon_minitimeMon May 21, 2007 11:10 am

lol! Njime ju si cdo here vesheni ne jeten e perditshme po tash na Lind Qekjo Dreq pyetja se car Firme me Sė Shumti vesheni....me respekt nga KraLi tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!   Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:30 pm

Hmmmm..Firm te shutkes ne shkup ma lir jan teshat atje ...ska firma te une Cila rin mir dhe e veshi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!   Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 8:32 am

Ju pershendes pikesepari antar te dashur une me teper Diesel ama tash ja ka nis pakes ka Lacoste Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!   Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilėn Firmė Tė Robave e VeShni Mė Sė SHumti....!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Moda-
Kėrce tek: