Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Empty
MesazhTitulli: Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!   Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Icon_minitimeMon May 21, 2007 11:13 am

Eh tash qysh ka ardhe koha rinia e sodit vetem mundohet me dale ne party ne gjera sende ku shkon me femren apo vet edhe aj doemos me perdor parfem mos me i ardhe era djers dhe lind tash pyetja se car Parfemi perdorni ma se Shumti.. me respekt nga KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!   Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:29 pm

Armani..Edhe me .asi farfum Pi Haxhillejki gji ma ka Preu ni Haxhi ni kojshi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!   Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 3:44 pm

Une me se Shumti me Hugo Boss ama edhe me Armani Ju pershendes Dhe Flm per komentat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!   Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 7:41 am

Amore Amore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!   Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēfar Parfumi Preferoni mė Sė ShumTi...!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cilin Sport e Preferoni??
» Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Moda-
Kėrce tek: