Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse Empty
MesazhTitulli: Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse   Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:38 pm

Kjo tem osh me i kAllxue LaNnit se kush jan ma te kulturum...

Qe po aj nisi une


Unee tham se na mashkllit shum te kulturum jena se ja femrat...

Pse ne shum Durojna edhe thojna Ndasht jena shum toleranta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse   Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:42 am

Femrat kane me shume kulture sepse kajn mesim nga Mami hheeh nderse mashkulli nuk mund te kete kulture ne qofte se nuk ka patur baba vet hehee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
 
Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ja edhe kupat kush i ka marre prej fillimit te Uefas
» Cila osh Femra ma e bukur Shqiptare ne bot....
» Ja erdha edhe une
» Nga Kush Keni Frig..!!
» Gjej se kush do te jet poshte juve LoL??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kultura Jone-
Kėrce tek: