Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!

Shko poshtė 
+2
Junior
KraLi
6 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeThu May 24, 2007 7:58 am

Hellooo everybody Shkruani ato gjuhet qe i Filsni apo i dini.... me repsekt nga une KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:49 am

Shqio une i di disa gjuhe ama sdi me i fol shume mire shembull si pika pare me shume i di: Shqip, Anglisht dhe Kroacisht nderkohe ketu ka edhe fjale nga maqedonishtja, bosanski, srbishtja etj. keto jane gjuhet qe une i di a do kisha dashur qe ti mesoj dhe do ti mesoj hiq pa dashur spanjollishten dhe gjermanishten, gjermanishten da mesoj ne kurse te zavrakja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:18 am

shqip, gjermonisht, frengjisht dhe englisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 12:36 pm

Shqip Frengjisht Gjermonisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 38
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 12:48 pm

Shqip te kosoves..

Shqip Te Tetoves..

Shqip Te Shipris..

Anglisht Pak a Shum..

Edhe Serbisht..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 11:32 am

Ju pershendes Si pike e par une per veti mundet me thene qeto GJuhe :

Anglisht
Maqedonisht
Serbo kroatisht
Bullgarisht pakes
Spanjollisht pakes

Me respekt nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 5:36 pm

shqip
anglisht
frangjisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!   Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Gjuh i Dini apo I Flisni....!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Gjuha Shqipe-
Kėrce tek: