Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Empty
MesazhTitulli: Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???   Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:57 pm

Hello antar te dashur pasi te hame buke me duket se pas sajna vjen me u embeltuar pakes edhe me henger naj frut te mire edhe me majt pakes dijet hahah pra ketu mund me SHkru a ju pelqejn frutat dhe Embelsirat dhe CIllat Fruta dhe Cilat embelsira.... Me repske nga KraLi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???   Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 5:25 am

i pelqej shum frutat me shum dredhzat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???   Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 8:30 am

Zana shkruajti:
i pelqej shum frutat me shum dredhzat....

haegghaehgaehgae Ani pra cfare te hash te beft mire shume keq se une dredhza S`muj me henger se jam alergjik prej tyre Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???   Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju Pėlqejnė Frutat dhe ĖmbėLsiRaT..???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kuzhina Shqiptare-
Kėrce tek: