Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Empty
MesazhTitulli: Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??   Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:00 pm

Eh antar bre pasi henger te gjitha sendet nashta najkujna nuk ja duk buka e mire edhe tash duhet me SHkru se per car e ka mare malli me henger qe te nesermen me e boe qate send me e pregatit dhe me henger .... Pra Shkruani se per car Ju ka mare malli me henger Me Se SHumti.... Me respekt nga KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??   Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:51 am

Malli me ka mar te ha nje ananas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??   Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 8:29 am

Junior shkruajti:
Malli me ka mar te ha nje ananas

aeghgaheghaehgaege te beft mire eja ke une ne dru Hyp edhe mere mos u qel tash Shume ehehheahaeaeaeaeghaegh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??   Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėr Ēfar Ju Ka Mar Malli Tė Hani....??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kuzhina Shqiptare-
Kėrce tek: