Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pergjigje Dhe Pyetje!!??

Shko poshtė 
+5
Rrahmani
bona
LaNni
KraLi
ZaVraKja
9 posters
AutoriMesazh
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeMon May 21, 2007 8:47 am

lol! Hi Everybody lol!

Te nderuar Antar ketu luajm nje loje se pari me u pergjigj tane me pyet!!

me respekt nga ZaVraKjaSi Ju Duket Forumi Lezet lol! ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeMon May 21, 2007 8:52 am

ZaVraKja shkruajti:
lol! Hi Everybody lol!

Te nderuar Antar ketu luajm nje loje se pari me u pergjigj tane me pyet!!

me respekt nga ZaVraKjaSi Ju Duket Forumi Lezet lol! ???
Si Pike e pare te pershendes vallahi No CommenT Teper i mire i LeZeTshem Edhe emrin qysh e ka edhe cashtu eshte Nice....!!!!
Ku Do Ti Kaloni Pushimet Verore Nese e Keni PlaniFikue Prej Tash..??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeTue May 22, 2007 7:58 pm

po me vjen mare me kallxue se per bes nuk shkoj kurkun se duhet me pune oo njerz se vera per mue osh me punu skam qka baj ashtu osh jeta te une...

Po ju si thoni a ka lidhje se nuk ban pushime verore?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 10:57 am

Hiq S`ka Lidhje edhe nese ban eshte mire po edhe nese Nuk ban mire me thene qy Wink....
Sa ore me gjate keni ndejt para pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 1:26 pm

vallahi para pc nashta jam nejt 6 ore hiq pa nal naj nat po mundet edhe ma shum por nashta edhe ma shum aman tash sme kujtohet per ma shum qe kam nejt !!!!!!!!!!!

E JU QFAR SHENJ TE HOROSKOPIT JENI???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 3:08 pm

Trotinet.hehheheh

Luan jam..

Po juve ku kaloni kohen e lir ma shum..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Rrahmani
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Rrahmani


Male Numri i postimeve : 18
Age : 37
Job/Hobbies : Music
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 3:34 pm

Qetu para pc..!!

Qka MenDoni Per Kohen e TaShme.. ( SI e MenDoni te ArDhmen tuaj ) ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 3:50 pm

Koha tashme Loqk u knaqem...A per te ardhem kemi shpresa se bahet Mir Kysmet.....


QKa thoni per rinin e sodtin....?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:04 pm

rinija e sodit mu me doken qe vallahi jan hallakat krejt !!!!!!!!!!!!!!!

hej a po punojni more neser ju a ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:16 pm

Ufff PO bre ...

Po juve ku do te shkoni si te dilini pi pune ja pi shkolle..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeFri May 25, 2007 7:25 am

Po tash qe e kam kRy Mesimin Shkollen tash edhe 1 jave ja Futi N`kroaci.....
Car jeni duke mendu ne moment ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeFri May 25, 2007 9:52 am

Hmmm Mendoj me shku Dikun Sonte ama spo di se po bjen shi shum..

Po ju Ka doshkoni Ne Wikend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSat May 26, 2007 1:29 am

e din ti ???? ku kam me shku jasht shtepis???? HEHEHEHEHHEHEH

hej ktu dielli madh a mos po bjen shi more te ju ??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSat May 26, 2007 10:23 am

Hmmmmm jo jo mir osh koha te une ashalla...

Qfar shokolle keni Mbaruar..???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSat May 26, 2007 11:07 am

Shkollen e mesme Ekonomike....

Qysh Ndjeheni ne kete moment....??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 3:22 am

shum mireeeee

sa kg keni hehe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 9:16 am

68.Kg.E..350.gr

Po juve Sa vjet Keni..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Belaxhia_Te
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Belaxhia_Te


Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Location : Tetova
Registration date : 23/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 12:12 pm

22..

Jeni i-e Dashuruar - i-e Martuar ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:24 pm

Jo edhe se Kam menden Smile


A ju mer malli naj here per naj send edhe per cfare me se Shumti Smile ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 12:15 pm

jo per askon! tongue

a jeni i trash a po zaift?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hackerja_babit
Antar Fillestar
Antar Fillestar
hackerja_babit


Numri i postimeve : 10
Age : 35
Registration date : 11/06/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 7:06 am

zaift

jeni merzitur sod apo jeni ne disponim??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 7:20 am

I merzitur sepse e din Njona ...

Cillen kengetar apo kengetare SHqiptare e keni me qejfe apo qe kendon ma mire ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Empty
MesazhTitulli: Re: Pergjigje Dhe Pyetje!!??   Pergjigje Dhe Pyetje!!?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pergjigje Dhe Pyetje!!??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Tema Ndryshme-
Kėrce tek: