Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?

Shko poshtė 
+6
ZaVraKja
LaNni
bona
Belaxhia_Te
Junior
KraLi
10 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeFri May 25, 2007 3:57 pm

Kur ju theret dikush ne telefon si lajmeroheni????


Me: Urdheroni

Alo

Allo

PO

Kush jeni ?

apo nese eshte dite..Mirdita/...Mirmbrema


Po kur ju paraqitet dikush me private number ??

Me respekt nga KraLi..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSat May 26, 2007 11:45 pm

une nuk pres po drejt ja bej
aloho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSun May 27, 2007 6:59 am

Une cdo here kur um thiren najkushi ne tel ka qetu ne forum qe um njohen edhe pe dijne se qysh ja bon cdo her eja boj Alo Urdhnoni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Belaxhia_Te
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Belaxhia_Te


Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Location : Tetova
Registration date : 23/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSun May 27, 2007 11:26 am

Ho be... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSun May 27, 2007 11:27 am

UNE ASHTU Bash shqip po ja boj " alloooooooooooooooo"
ehheheheheheh jo rejta pak se jo bashk shqip se ktu ne franc po ja bojm "alo" e jo "allo" po nejse qashtu diqysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:30 pm

Alo ha be gji do Lani me duhet jo nuk osh lani ktu hajt Tung...qaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeMon May 28, 2007 9:44 am

Shoqen/Shokin i them => Ku je bre gerdhajoooo
Antar Familjes => Ku Je Be
Nese Nuk E Njoh Personin paraqitem me emer mbiemer dhe Urnoni??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeMon May 28, 2007 11:30 am

ZaVraKja shkruajti:
Shoqen/Shokin i them => Ku je bre gerdhajoooo
Antar Familjes => Ku Je Be
Nese Nuk E Njoh Personin paraqitem me emer mbiemer dhe Urnoni??

Qy Qy Qy hajt se po te paraqitem sonte Hmmmm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
ELiOT
Antar Fillestar
Antar Fillestar
ELiOT


Male Numri i postimeve : 11
Age : 39
Location : Ch/Zürich/Kosove/Gjakove
Job/Hobbies : Qy ha pi rri
Registration date : 04/06/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 4:36 pm

Veē me Alo kush do qoft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.plaveguci.eu
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:38 pm

Aloo..Urdhnoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 5:31 am

Jaaa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 11:19 am

Urdhnoni i madhi N`telefon aevhaehgaehgaee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
nora-the best
Antar Fillestar
Antar FillestarFemale Numri i postimeve : 2
Location : italia...
Registration date : 08/06/2007

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 10:58 am

haahah sa pyetje interesante,,,,UN KURR NUK PREZENTOHEM KUR MARR NJE TELEFONAT NGA DIKUSH ,,,,SE KUSH ME THIRR DUHET ME DIT Kč PO KERKON,,,,DHE VETEM I THAM: ALO URDHNONI.....KAQ,,,,,,PAJ TASH NE TELEFON I KEMI EMRAT E REGJISTRUM DHE E DIM SE KUSH PO NA THIRR,,,,,NA DEL EMRI DHE (NE DISA TELEFONA MODERN)EDHE FOTOGRAFIA,,,ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.....DHE NE PERFUNDIM,,,,,,HAJT TASH KALOFSH MIR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?   Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur Ju Theret Dikush Nė Tel Si Pėrgjigjeni..?!?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Tema Ndryshme-
Kėrce tek: