Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A mendoni se per ju ka nate Vorimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

A mendoni se per ju ka nate Vorimi Empty
MesazhTitulli: A mendoni se per ju ka nate Vorimi   A mendoni se per ju ka nate Vorimi Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:27 am

Te dashur miq dhe anetar te kesaj kryesie do kisha dashur te ju pyes a e dini se nje dite do te vdisni dhe naten e vorimit do tju behen 3 pyejte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
 
A mendoni se per ju ka nate Vorimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta dhe vdekja :: Kurani dhe Jeta-
Kėrce tek: