Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bjondinet me fat te mir heheheheh....

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:54 pm

Hajde ktu kallxoni LaNnit se qysh bjondinet qesin Xixa heheheh...

Nje bjondine deri sa ecte rruges bie ne shakte.
Pasi qe ra tha: "Falemnderes o zot qe nuk ka qellu kapaku se s'un isha dale kurre".


***

Qfare kerkon bjondina ne fund te detit?
-Leonardo Di Kaprion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:56 pm

ku qendron ndallimi mes gripit edhe bjondines?????

ska asnje ndallim se te dyjat perfundojn ne shtrat!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:57 pm

A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:58 pm

Cili eshte dallimi mes biondines dhe pules?
Pula kur ulet mbi veze qendron qetƫ, ndersa biondina kur eshte mbi veze kcen si dreqi.

Qysh mun mi ul kater bjondina ne karrik e kthen karriken prap edhe ulen vet ato..:p


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun May 27, 2007 2:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun May 27, 2007 2:05 pm

Ish kan nje dit nji bjondin tu hec dhe i shef do femij tu lujt dhe nje prej fmijve i thot oj bjondin po ti jap 1Euro si te mujsh me hup ne shkalla kjo hup dhe femijet kshyrin ner fiston , kur bjondina shkon te shpija i thot burrit vet se i ka fitue 1Euro e vet burri po shka bone da thmi kujtun se une nuk muj me hup ne shkall, burri e moj bjodin budallice por ata kan desht veq mu ti kshyr klinat , nesermen apet kalon bjondina dhe femijet i dhojn po ta jap da qukollad veq hup ne shkall , shkon ne shpi dhe e vet burri qa po han ,bjondina qukollad apet ke hup ne shkall at kam than se ata veq klinat dojn mu ti pa ,bjondina jo une sot i kam mashtru se nuk kam pas klina hiq
*
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 3:22 pm

Pse bjondina nuk i ben detyrat e shtepise? -Sepse jeton ne banese.
ishte bjondina duke udhetuar per ne newyork dhe hyp ne aeroplan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Empty
MesazhTitulli: Re: Bjondinet me fat te mir heheheheh....   Bjondinet me fat te mir heheheheh.... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bjondinet me fat te mir heheheheh....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Humor-
Kėrce tek: