Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Urime Ditlindjen ZaVrakja

Shko poshtė 
+4
bona
Rrahmani
LaNni
Junior
8 posters
AutoriMesazh
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeThu May 31, 2007 6:35 am

Urime zavrakja urime ditlindjen dhe u befsh e u martofsh Razz u befsh 101 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeThu May 31, 2007 8:23 am

Urime Ditlindjen Zavrakqe Ishalla ni jet te mir Me gjith te Mirat Ne Jet Ishalla...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Rrahmani
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Rrahmani


Male Numri i postimeve : 18
Age : 37
Job/Hobbies : Music
Registration date : 22/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeThu May 31, 2007 12:09 pm

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.

URIME Ditlindjen u Bafsh Nje Plak e Bukur Very Happy ..ishalla zoti ti plotsoft gjitha deshirat ne jet.. suksese, e fat e lumturi ne jeten familjare..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lezet.high-forums.com
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:22 pm

urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ditlindjen zavrake
ishallah i bon 100 vjet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ishallah nje jet te lumtur dhe te gjat
big kiss 4 u
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 10:53 am

flmddddd shummmmmmmmmm mrifshin edhe ju sa ma shpejt Smile une u plaka tash po jav lo renin juve drunken bona kiss back Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 1:54 am

ZaVraKe happy birthday ja edhe njeher kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ELiOT
Antar Fillestar
Antar Fillestar
ELiOT


Male Numri i postimeve : 11
Age : 39
Location : Ch/Zürich/Kosove/Gjakove
Job/Hobbies : Qy ha pi rri
Registration date : 04/06/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 10:32 am

Zavrake Urim ditelindjen edhe 100 te tjera urime


Urime Ditlindjen ZaVrakja A084
Urime Ditlindjen ZaVrakja A084
Urime Ditlindjen ZaVrakja A084
[ Urime Ditlindjen ZaVrakja A122
Urime Ditlindjen ZaVrakja A056
Urime Ditlindjen ZaVrakja E118
Urime Ditlindjen ZaVrakja G140
Urime Ditlindjen ZaVrakja A130
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.plaveguci.eu
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:10 am

Zana dhe ELiOT flmd Very Happy mrifshi edhe ju sa ma shpejt qyy What a Face What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:37 pm

Zavrake sorry me vones por sms tamom

and happy birthdayy darling afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Urime Ditlindjen ZaVrakja Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Ditlindjen ZaVrakja   Urime Ditlindjen ZaVrakja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Ditlindjen ZaVrakja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime Belaxhia_te
» Urime Ditelindjen KraLi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: