Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kerkes per Admin

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
ELiOT
Antar Fillestar
Antar Fillestar
ELiOT


Male Numri i postimeve : 11
Age : 40
Location : Ch/Zürich/Kosove/Gjakove
Job/Hobbies : Qy ha pi rri
Registration date : 04/06/2007

Kerkes per Admin Empty
MesazhTitulli: Kerkes per Admin   Kerkes per Admin Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 4:45 pm

Po e beje kete kerkese pasi qe njof shume mire komandat keti forumi apo te them me mire keti lloj versioni dhe di te frekuentoj ne menyre profesionale dhe kerkesa ime eshte per ADMI-n po mu dha mundesia mire po qe jo une ju deshiroj pune te mbar dhe perparim te keti forumi mbetshi te uruar nga ana ime

Gjithashtu dua te shtoj nuk kam nevoj te jap te dhenat e mia i kam bere tek prezantimi, pershendetje shoqeri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.plaveguci.eu
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Kerkes per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkes per Admin   Kerkes per Admin Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 6:06 am

Pershendetje ELiOT flmd per kerkes por do ta shohim dhe te te japim tregim per kete pune Smile ngel i pershendetur nga ZaVraKja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
Kerkes per Admin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Staffi Forumit Lezet :: Aplikimi pėr moderator-
Kėrce tek: