ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Staffi Forumit Lezet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pytja Antart Per Staffin Ton

Te nderuar Antar ketu mundeni te pyesni Staffin e Forumit Lezet per ndonje Problem apo per pyetje te rendesishme.
 
me respekt nga Staffi Lezet

12Mon Jun 04, 2007 4:28 pm
ELiOT Keni Ndonje Problem??
Asnjė mesazh i ri

Ankesa Juaj Per Staffin

Te Nderuar Antar ketu Beni Ndonje Ankese Per Stafin e Forumit Lezet,kuptohet nese keni.Mund te krijoni nje sondazh dhe te merrni pergjige nga antaret.
me respekt nga Staffi Lezet

11Thu May 24, 2007 7:32 am
ZaVraKja Ankesa/Shqetesime?!!!
Asnjė mesazh i ri

Aplikimi pėr moderator

Nese ju pelqen ky forum, dhe mendoni se mund te jepni kontributin tuaj per te miren e ketij forume duke qene moderator ne kete forum, ateher aplikoni ketu.
me respekt nga Staffi Lezet

38Fri Jun 08, 2007 6:06 am
ZaVraKja Kerkes per Admin
Staffi Forumit Lezet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur