Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!

Shko poshtė 
+4
Junior
bona
LaNni
KraLi
8 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeMon May 21, 2007 10:28 am

Pershendetje per te gjithe antaret e kesaj web faqe te bukur dua me dite se Qysh Keni ardhur deri Ktuh tek Kjo web Faqe... Me respekt nga KraLi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun May 27, 2007 7:00 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeTue May 22, 2007 7:56 pm

Hmmmm Histori e gjat osh pak po nejse po kallxoj ne shkurtimisht....

Me pruni njona me shpulla tha ri qty se te mys edhe u tut skisha qare pa ardh....

Ama ka bo mir ajo qka me pruni ktu se ma ka dasht te miren edi une edhe e pershendes at njeri shum,.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeWed May 23, 2007 1:34 pm

mu Lani me ka qa kryt tuj thon " hyn bre ne ket web faqe shko kqyre se shum forum te mir ka" ka bo reklam pak per at shoqen e vet, edhe hyna po mir koka shum mir, veq vazhdojni!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeSat May 26, 2007 11:48 pm

UNe kam ardhur tu ngarend e di bile u pengova tu hip ne kat te 2 deri sa mbrejta te pc Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 3:20 am

ZaVraKja me pruni ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 12:37 pm

Me Pruni Njona Me Bllutut...Pi ne Telefon..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
ELiOT
Antar Fillestar
Antar Fillestar
ELiOT


Male Numri i postimeve : 11
Age : 39
Location : Ch/Zürich/Kosove/Gjakove
Job/Hobbies : Qy ha pi rri
Registration date : 04/06/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 4:35 pm

Ketu kam ardh nga shoqja ime ZaVraKja pasi qe u pajtuam ti vizitojm qe te dy forumet dhe gjithashtu ZaVrakja u be pjestare e forumit tim apo te them antare dhe keshtu ja ktheva te miren dhe une u bera pjestare e keti forum dhe dua ta pershendes ne keto ore te vona sigurisht eshte ne gjume por i uroj gjume te embel dhe endrra te bukura Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.plaveguci.eu
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 11:39 pm

ZaVraKja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hackerja_babit
Antar Fillestar
Antar Fillestar
hackerja_babit


Numri i postimeve : 10
Age : 35
Registration date : 11/06/2007

Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 7:04 am

Zana me pruri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!   Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Keni ArDhur Deri Tek wWw.Lezet.High-Forums.Com..??!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Keni Ndonje Problem??
» Nga Kush Keni Frig..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Tema Ndryshme-
Kėrce tek: