Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta.....!!!

Shko poshtė 
+2
Junior
KraLi
6 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeThu May 24, 2007 8:02 am

Per cdo send jemi te paret ne SHqiptaret ehde per barcoleta humore vica sende pra SHkruaje barcoleten tende qektu me respekt nga KraLI Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:07 am

Shkon bjondina te stomatologu dhe i ndreqen dhembet dhe keshtu qe doktori i thet 2 ore mos hash buke ka ana e majte, sa doli prej objektit bjondina shkoj ne anen e djatht te trotoarit dhe filloi te haje kifle Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:06 pm

AEOROPORTI

nje femer e kishte pasur nje aeroplan varur ne zinxhir. nje mashkull e shikonte vazhdimisht.
ajo i thot " a po e shikon aeroplanin a ????
Ai i tho " jo aeroplanin por aeroportin!!!!!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:14 pm

bisedojn 2 meshkuj
i pari i thot te dytit: " o njeri merri kto pare edhe bleje nje perde per dritaren se sa her qe kaloj reth dritares tonde po shihet ka po bon seks me gruan tende!!!!!"
ai ja kthen: " flm por me ato pare blej nje pal syza qe te shohesh me mir se nuk ishte gruaja ime por gruaja jote!!!!!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 38
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 1:39 pm

Kish qen nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje kerr te vitit 2004 bmw m3 edhe kur e hyp at femren ne kerr e vet a po don me ta lshu klimen ajo i ka thon se jo vallahi veq mahmut feratin e ngoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:56 am

Sevdija me djalin

Ni djal i vogel pe ngan nėpėr shpi t’mallnnave edhe pi sheh nonen e vet, edhe pi thirr:
Sevdije, oj Sevdijeeee!
Sevdija: S’ki nevoj me m’thirr Sevdije kur m’ki non!
Djali: E di po qkjo shpi e mallnave koka plot nona...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:56 am

Motra budallic

Qysh pe munesh mi thon motres ma t’madhe budallic, pi thot njona djalit t’vet. Shko thuj m’fal, apet s’pi dahet kjo djalit.
Shkon ky djali edhe I thot motres: Motėr m’vjen keq qe je budallic...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:57 am

Kush pe ja nis i pari?

Ni qik 10 vjeqe shkon te nona edhe e vet: A muna me pjell fmi en ket mosh a?
Natyrisht qe jo, i thot nona.
Urraa! pisket qika edhe del tu ngajt mu taku me nja tre shok ma t’mdhaj se ajo edhe ju thot: Kush pe ja nis i pari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:58 am

Provimi

A e dha provimin?
Jo, rash.
S’pe t’ves a ra po a e dha provimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 3:00 am

Pushka ilire

Sa kushton qikjo pushk e vjeter? Vet ni turist en ni shitore antike t’Shipnis.
30 milion lek! Pi thot shitsi.
Fort shtrejt e paske bre! Turisti.
Shka pe menon ti, kjo pushk osht e kohes Pirros! Pi thot shitsi.
Allahile, ku ka pas pushk athere?
Po bash pėr qata osht e shtrejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 3:01 am

Pllumat

Pe folin dy plluma en tela te rrymes:
Besom qe nuk jom i martun! Pi thot pllumi mashkell pllumejkes.
E shka osht ajo unaz?
Iiiii, ket unaz en kom e kom pi qe e bajsha posten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 3:01 am

Dieta

Shkon ni skelet en ameltore edhe porosit ni torte.
Kamarieri e vet: A me shllag a pa shllag?
Normal qe pa shllag! A nuk pi sheh se jom tu majt diet a? I thot skeleti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 38
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:09 pm

Hyn profesori n klase..te gjithe qohen n kembe vetem luli jo..profesori e pyet..ty lul a spo te qohet a ... jo pergjigjet luli mua me qohet veq kur te hyn profesoresha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Sponsored content

Barcoleta.....!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta.....!!!   Barcoleta.....!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta.....!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Humor-
Kėrce tek: