Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Eshte per te qeshur por eshte e vertete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Eshte per te qeshur por eshte e vertete Empty
MesazhTitulli: Eshte per te qeshur por eshte e vertete   Eshte per te qeshur por eshte e vertete Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:21 am

Mund te marre me vehte ndonje liber dhe te lexoje, keshtu meson nje gjuhe te huaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
 
Eshte per te qeshur por eshte e vertete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila eshte sakrifica me e madhe qe do te benit per Partnerin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkenca dhe Menyra e Jetes :: Kuriozitete-
Kėrce tek: