Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
ZaVraKja
Administratore
Administratore
ZaVraKja


Female Numri i postimeve : 106
Age : 34
Location : KuMaNoVa
Job/Hobbies : Sport
Registration date : 20/05/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon May 21, 2007 8:44 am

lol! Hi Everybody lol!
Ku Jeni Si Jeni Ju Pershendes Te Gjithve Me Rend!!

Me Respekt nga ZaVraKja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon May 21, 2007 10:45 am

ZaVraKja shkruajti:
lol! Hi Everybody lol!
Ku Jeni Si Jeni Ju Pershendes Te Gjithve Me Rend!!

Me Respekt nga ZaVraKja

Hello krejteve me rend Ju pershendes me 2 kilograma Kompira krejt gunga gunga me ju boe aeghaegghae caste te kendeshme mes nesh pra....ZaVraKja te pershendes nga zemra Smile me respekt nga KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
toni-booss
Antar Fillestar
Antar Fillestar
toni-booss


Numri i postimeve : 1
Registration date : 21/05/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue May 22, 2007 1:11 pm

pershendetje motra jeme ku te jesh ty do jeme dhe un ti e din kete urime per webin te deshiroj sukseese ne ejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 38
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue May 22, 2007 7:28 pm

Pershendetje Peer gjith Stafin e Forumit Edhe Ju Uroj gjdo te mir atynve ketu qka jan edhe qak kan me ardh ishalla knaqeni gjith....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Lazrane_mamit
Super Moderator
Super Moderator
Lazrane_mamit


Female Numri i postimeve : 4
Age : 36
Registration date : 23/05/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 30, 2010 6:58 pm

pershendetje mbas 3 viteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje Me Kengen
» Kerkesa per Moderator
» Pershendetje te gjithve!!!
» Pershendetje nga Yelsha
» Pershendetje nga ELiOT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: