Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...??

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...?? Empty
MesazhTitulli: Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...??   Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...?? Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:54 pm

Ju pershendes antar te dashur kur te ju hahet buke qetu mundet me henger me e shktru tryezen edhe me henger te gjithe bashke me lezet ne Forumin Lezet.... Me respekt nga KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...??   Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...?? Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:52 am

Tafēe grafēe "grosha" ose pilafi edhe mos e haroj bagerdarin e mēenket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
 
Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eshte per te qeshur por eshte e vertete

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kuzhina Shqiptare-
Kėrce tek: