ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Bota e Sportit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mund te diskutojne mbi kampionatin shqiptarte futbollit, futbollistet shqiptare brenda dhe jashte vendit, kupen ekampioneve, kampionatet kryesore Europiane, futbollistet dhe skuadrattuaja me te preferuara, renditje, informacione.
312Tue May 29, 2007 4:06 pm
Rrahmani Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Maqedoni, Kosove Shqiperi etj.., Boksin,Volejbollin, Basketbollin, Mundjen, Atletiken, jetėn e arritjet esportistėve.
12Tue May 29, 2007 4:09 pm
Rrahmani Shkendija - Pobeda
Asnjė mesazh i ri

Sporti neper Bote

Ngjarjet kryesore nga sporti neper bote Atletika, Boksi, Basketbolli, Volejbolli, Tenisi etj..

11Sun Jun 03, 2007 3:26 pm
ZaVraKja Cilin Sport e Preferoni??
Bota e Sportit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur