Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!

Shko poshtė 
+3
bona
Junior
KraLi
7 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeFri May 25, 2007 4:58 pm

PYETJA ESHTE KESHTU; KENI QENE TE
DASHURUAR POR JA QE RASTESISHT PER NJE GJE TE PAKUPTIMT APO NE MUNGESE
TE TOLERANCES JENI NDARE ME TE DASHURIN-REN POR QE JENI DASHUR SHUME
DHE MBAS KESAJ AI-AJO E KA GJET TJETRIN DHE TANI PO MARTOHET DHE VJEN
KOHA PER TE VENE KURORE NE KISHE DHE NE ATE DITE QELLONI EDHE JU ATY
PREZENT KURE DASHURIA JOTE PO KUROREZOHET PARA TEJE ME TJETER
KEND................SI DO TE VEPRONIT,DO TA LESHONIT PREZENCEN TUAJ NE
KETE CEREMONI APO DO TE POZICIONOHESHIT DIKU PERPARA CIFTIT PER TU
TREGUAR INDIFERENT PER KETE DUKE E SHIQUAR TE DASHURIN-EN ME KEQARDHJE
DHE ME LOT NE SY.................CILEN APO KENI TJETER VERSION TE
VEPRIMEVE TUAJAMe RespekT nGA KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Junior
Antare
Antare
Junior


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Location : IHAAAAAA LARG LARGG
Registration date : 23/05/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeSat May 26, 2007 11:58 pm

hehehe Krali krejt musliman me duket se imi ku e xhete kishen nejse une de behesha kurse se shoh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.junior-06.tk
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 4:22 am

hej sa per kishen edhe une jam dakord me juniorin!!!!!!!!
po nejse e sa per temen kisha thon qe e kam pas nje ngjarje pak te njejt se sa ket qe e ke pershkruar, aman une kisha nejt ne at ceremoni sikur qe nuk ka ndodh asgje me siguri qe me kisha ardh shum keq aman nese jam aty nuk kisha shku jo e kisha percjell deri ne fund ceremonin ku me dit nashta e kish lon kisht ik me mu !!!!!! ehehhehehhehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 5:13 pm

Antar te dashur ju pershendes te gjitheve me rend ne cdo send aspekt pajtohem me mendimet e juaja sekushi ka mendime te ndryshme kaloni shajshet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Zana
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Zana


Female Numri i postimeve : 29
Age : 34
Location : Zürich
Registration date : 02/06/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 5:28 am

nuk do te kisha bere asgje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 11:33 am

He Bre Njeri qka kisha Bo i kisha Ra Qytelis A po merzitem A pak po ka Vajza ne kohen e fundit ja Djem Sa dush Valla Iha Veq Muj me i shkue me i thasn Zoti Muhabetin edhe tung Bye Bye.....Kaq Kisha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 12:07 pm

i kisha vra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hackerja_babit
Antar Fillestar
Antar Fillestar
hackerja_babit


Numri i postimeve : 10
Age : 35
Registration date : 11/06/2007

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 7:15 am

Zana shkruajti:
nuk do te kisha bere asgje...

ja edhe une nuk do te kisha bere asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!   Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cka Do Te Kishit Bere Ne Kete Situate........!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kete Apo Ate
» A Do Ti Kishit Ndihmue Armikut Tuaj...!!
» Nese do kishit 1 deshire cila do ishte ajo???
» Lexoni Kete Perpara Se Te Shkruani Ketu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Dashuria-
Kėrce tek: