Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 DaSmaT ShqipTaRe..!!

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitimeSat May 26, 2007 2:17 am

Antar te dashur dua te di se si behen dasmat ne qytetin tuaj, cfare
zakonesh keni, cfare duhet dhe nuk duhet bere, cfare kengesh
kendoni,etj. etj., ...edhe sa dite zgjasin dasmat andej nga ju


Me respekt nga KraLi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
bona
Antare
Antare
bona


Female Numri i postimeve : 59
Age : 37
Location : fr/ch
Registration date : 23/05/2007

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: Re: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 11:56 am

vallahi ne traditon ton te familjes time darsma po zgjat 5 dit, por edhe mas darsmes jan disa dit me tradita qe po e shetisin nusen ashtu qe edhe nja 3 dit tjera plot misafir ne shpi
sa per traditen muzik plot vallahi nasht me dahire apo me thon me def, nasht me radio nasht me muzik live
ka shum tradita tjera po katastrof zdi qysh mi pershkru se shum koh po duhet hehehehehe
por per gjithsi po mendoj se darsmat tradicionale jam prap se prap shum ma te mira se ka ma shum atmosfer se sa ne kto darsmat moderne neper restorane ku po shkoj vetem me bo reklama se qysh jan vesh e jo mu knaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaNni
Antare
Antare
LaNni


Male Numri i postimeve : 140
Age : 37
Location : Ne Banes Me qira jam
Job/Hobbies : Hmmmmm...
Registration date : 22/05/2007

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: Re: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitimeSun May 27, 2007 12:10 pm

Valla ne Traditen ton te Familjes nuk dim qka osh Darsem se po thojn shum Shpenzime ...Po veq i kimin ma kollaj ma mir qka me bo..qashtu e ka familja jeme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com/
Yelsha
Antar Fillestar
Antar Fillestar
Yelsha


Female Numri i postimeve : 34
Age : 37
Location : BE
Job/Hobbies : Jogging
Registration date : 02/06/2007

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: Re: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:16 am

Ne Shqipetaren nuk e kemi traditet e dasmeve te njejte vetem nje gje e kemi te njejte Nusja me shkua te Dhendri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Antar Aktiv
Antar Aktiv
KraLi


Male Numri i postimeve : 182
Age : 34
Location : Zvicer
Job/Hobbies : Hacker
Registration date : 21/05/2007

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: Re: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 5:40 pm

Ju pershendes te gjitheve me rend dhe flm per mendimet tuaja secili nga ne i kemi mendimet e veta prandaj pajtohem me te gjithe antar te dashur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lezet.high-forums.com
Sponsored content

DaSmaT ShqipTaRe..!! Empty
MesazhTitulli: Re: DaSmaT ShqipTaRe..!!   DaSmaT ShqipTaRe..!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DaSmaT ShqipTaRe..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Traditat Shqiptare....
» Cila osh Femra ma e bukur Shqiptare ne bot....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Me Prane Njeri Tjetrit :: Tema Ndryshme-
Kėrce tek: