ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Urime ZaVraKja Pėr Forumin.....!!!


Pershendetje dhe Urime5KraLi469Sun Jun 03, 2007 3:18 am
Zana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cila eshte sakrifica me e madhe qe do te benit per Partnerin


Dashuria2KraLi377Sat Jun 02, 2007 11:28 am
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A duhet te shkohet ne fund te botes per dashuri...?


Dashuria4KraLi383Sat Jun 02, 2007 11:26 am
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cili ėshtė Libri Mė i Preferuar i Juaji Qė keni Lexuar..!!


Gjuha Shqipe2KraLi357Sat Jun 02, 2007 2:19 am
Yelsha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cili ėshtė Vendi Mė i BuKur Qė Keni Vizituar Deri Mė Tani ??


Tema Ndryshme4KraLi390Thu May 31, 2007 2:33 pm
SaDi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shkendija - Pobeda


Sporti Shqiptar1Junior656Tue May 29, 2007 4:09 pm
Rrahmani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cili Ekip FOtballistik Ju Pelqen Me Se SHumti...!!


Futbolli6KraLi607Tue May 29, 2007 4:06 pm
Rrahmani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Une Sadi


Prezantoni Veten7SaDi445Tue May 29, 2007 6:34 am
SaDi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Thash e Thamet e forumit


Tema Ndryshme3LaNni488Mon May 28, 2007 11:19 am
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Traditat Shqiptare....


Traditat dhe Zakonet0KraLi557Mon May 28, 2007 10:14 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Te jesh...te mos jesh, kjo eshte ceshtja....!!


Filozofia0KraLi625Mon May 28, 2007 10:04 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Thenie Filozofike...!!


Filozofia0KraLi441Mon May 28, 2007 10:01 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shpirti Njeh Vetėm Tė Tashmen...!!


Filozofia0KraLi433Mon May 28, 2007 9:55 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ēfarė kanė tė pėrbashkėt njerėzit e botės?


Traditat dhe Zakonet0KraLi324Mon May 28, 2007 9:53 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Poezi Dashurie Nė Gjuhėn Shqipe.....!!


Dashuria4KraLi522Mon May 28, 2007 9:31 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Do Ta KaLLim!!


Chit-Chat1ZaVraKja565Mon May 28, 2007 9:29 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Poezi DaShurie Nė Gjuhė Te Huaja..!!


Dashuria16KraLi1610Mon May 28, 2007 9:27 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Si e pritni naten e pare te marteses.....!!


Dashuria4KraLi413Mon May 28, 2007 7:05 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pershendetje Me Kengen


Tema Ndryshme14ZaVraKja400Mon May 28, 2007 4:27 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Fjalia Yte me Qesharake...!!


Humor2KraLi818Sun May 27, 2007 1:31 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ēka do tė bėni nė rast se interneti njė ditė ndalet.........


Tema Ndryshme3KraLi392Sun May 27, 2007 11:17 am
Belaxhia_Te Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Nese do kishit 1 deshire cila do ishte ajo???


Tema Ndryshme2KraLi336Sun May 27, 2007 4:06 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cili ėshtė Ushqimi Mė i Preferuar Shqiptar Pėr Ju...??


Kuzhina Shqiptare1KraLi410Sun May 27, 2007 12:52 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ēka Mendoni Pėr GJuhėn Shqipe....!!!


Gjuha Shqipe1KraLi327Sun May 27, 2007 12:50 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Sa mbas jemi


Kultura Jone0Junior541Sun May 27, 2007 12:45 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Sa Jemi Ne Shqiptaret Te Kulturum!!


Kultura Jone3ZaVraKja332Sun May 27, 2007 12:44 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Kush Ka ma shum Kultur Femra Po mashklli Edhe pse


Kultura Jone1LaNni667Sun May 27, 2007 12:42 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A e percjellni Moden??


Moda3ZaVraKja360Sun May 27, 2007 12:33 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pse Jeta Esht Kaq E Vshtir??


Filozofia1ZaVraKja369Sun May 27, 2007 12:30 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A mendoni se per ju ka nate Vorimi


Kurani dhe Jeta0Junior603Sun May 27, 2007 12:27 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Sa e Praktikoni Namazin...!!!


Kurani dhe Jeta1KraLi375Sun May 27, 2007 12:25 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  5 heronjte me te medhenj te kombit shqiptar dhe 5 tradh.....


Historia1KraLi944Sun May 27, 2007 12:24 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A degjoni Kuran apo Lexoni??


Feja Jone Muslimane2ZaVraKja399Sun May 27, 2007 12:11 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Sa E Praktikoni NamaZin..??


Feja Jone Muslimane3KraLi353Sun May 27, 2007 12:09 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Kerkesa per Moderator


Aplikimi pėr moderator4KraLi393Sat May 26, 2007 3:53 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Mundesia E Prejardhes Se Shqiptareve Nga Atlantida!??


Historia2KraLi464Sat May 26, 2007 2:33 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  RecepTi Juaj.....!!!


Kuzhina Shqiptare0KraLi347Fri May 25, 2007 2:06 pm
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Naj Send Nga Une...!!


Kuzhina Shqiptare0KraLi323Fri May 25, 2007 2:04 pm
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Si te zgjidhni nje model flokesh qe shkon me fytyren tuaj..!


Moda0KraLi301Fri May 25, 2007 11:35 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A ka Politik Republika Maqedonis..!!


Politika Shqiptare0KraLi386Fri May 25, 2007 7:36 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Eshte per te qeshur por eshte e vertete


Kuriozitete0ZaVraKja547Fri May 25, 2007 6:21 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ankesa/Shqetesime?!!!


Ankesa Juaj Per Staffin0ZaVraKja568Thu May 24, 2007 7:32 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Lajmerim!!


Aplikimi pėr moderator0ZaVraKja294Thu May 24, 2007 7:27 am
ZaVraKja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Mire se Ju gjeta tanve...!!!


Prezantoni Veten4KraLi410Thu May 24, 2007 4:20 am
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ja edhe kupat kush i ka marre prej fillimit te Uefas


Futbolli0Junior325Thu May 24, 2007 12:21 am
Junior Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  kush do e marre vendin e pare ne Champions league


Futbolli3Junior303Wed May 23, 2007 8:47 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  LaNni...Pershendet gjith....


Prezantoni Veten5LaNni404Wed May 23, 2007 5:12 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  MIRE SE JU GJETA


Prezantoni Veten3Junior371Wed May 23, 2007 5:10 pm
LaNni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pershendetje te gjithve!!!


Prezantoni Veten8bona427Wed May 23, 2007 4:38 pm
Belaxhia_Te Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Urime Belaxhia_te


Pershendetje dhe Urime4LaNni402Wed May 23, 2007 4:34 pm
KraLi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kėrce tek: